Hotel met restaurant op Texel
VMH5-2708Te koop aangeboden door HVAB Horecamakelaardij: Hotel Loodsman Welvaren met 13 hotelkamers in Den Hoorn op Texel.
Type horeca:
Hotel met restaurant, bedrijfswoning en B&B.
Soort:
Onroerend goed.
Locatie:
Hotel Loodsmans Welvaren is gelegen in Den Hoorn, een pittoresk dorp op het Waddeneiland Texel. Den Hoorn staat bekend om zijn historische architectuur en charmante straatjes en is een van de oudste dorpen van het eiland. Texel, het grootste Waddeneiland, biedt een breed scala aan activiteiten, van natuur- en strandwandelingen tot culturele bezienswaardigheden. Het hotel ligt naast het meest gefotografeerde object van Texel: het Hoornder kerkje.
Den Hoorn is een charmant en rustig dorp dat bekend staat om zijn historische gebouwen en sfeervolle straatjes. Het is een van de oudste dorpen op Texel, en de schilderachtige uitstraling trekt veel bezoekers.
Texel zelf is het grootste Waddeneiland en biedt veel te doen voor toeristen, van het verkennen van de natuur en het strand tot het bezoeken van musea, zoals het Texels Museum of het Ecomare, waar je alles kunt leren over de natuur en de zee van Texel.
Het hotel ligt ook in de buurt van de Haven van Oudeschild, waar je kunt genieten van het uitzicht op de boten en ook diverse wandel- en fietspaden kunt verkennen.
Omschrijving bedrijf:
Hotel Loodsmans Welvaren is een sfeervol hotel, gevestigd in een voormalige herberg van meer dan 200 jaar oud. Het beschikt over twaalf [12] tweepersoonskamers, een [1] vierpersoonskamer, een ruim appartement voor zes [6] personen en een bedrijfswoning, met in totaal plaats voor ten minste 34 gasten.
Het hotel biedt een uitgebreid scala aan faciliteiten, waaronder een parkeerterrein voor gasten en een sfeervol terras aan de achterzijde. Aan de voorzijde bevindt zich een inpandig terras dat grenst aan de ontbijtzaal en het restaurant, dat ’s avonds als bistro dient en plaats biedt aan circa 50 gasten. Achter de schermen beschikt het hotel over een professionele keuken, ruime opslagruimten, was faciliteiten en magazijnen. De bedrijfswoning is gelegen aan de voorzijde van het hotel.
Het hotel is enkele jaren geleden volledig gerenoveerd en voldoet aan alle moderne eisen en comfortstandaarden.
Omschrijving omgeving:
Het hotel bevindt zich op 2 km afstand van het strand waar strandpaviljoen Paal 9 ligt, dicht bij het bos en naast het meest gefotografeerde object van Texel: Het Hoornder Kerkje. Deze unieke ligging in het zuiden van Texel trekt zowel natuurliefhebbers als rustzoekers aan, dankzij de serene eilandatmosfeer en de gastvrije ambiance.
In de nabije omgeving zijn tal van activiteiten te ondernemen, zoals golfen, kanoën, paardrijden en fietsen. Watersportliefhebbers kunnen terecht voor windsurfen, duiken en snorkelen. Kortom, Hotel Loodsmans Welvaren biedt een veelzijdige en ontspannen ervaring voor elke gast.
Kadastrale gegevens:
Gemeente Texel, Sectie P nr. 1436, 1435, 1110, 479 en 893.
NEN/Scoop 10 certificaat:
Aanwezig.
Vergunningen:
De nieuwe eigenaar/ondernemer is zelf verantwoordelijk voor de aanvraag van zijn vergunningen.
Gegund aantal bedden:
34 personen.
Vraagprijs voor onroerend goed, inventaris & goodwill:
€ 2.325.000, – k.k. [splitsing in overleg]
Huurovereenkomst:
Model ROZ-winkelruimte 2022 [5] vijf jaar in [5] vijf optiejaren.
Aandelen:
De voorwaarden zoals hierboven gesteld hebben betrekking op een activa/passiva transactie.
Een aandelentransactie is bespreekbaar. Voor meer informatie neem contact op met de makelaar.
Vetput:
Aanwezig
Website:
https://www.loodsmans.nl
Perceeloppervlakte:
1.027 m².
Bedrijfsoppervlakte:
c.a. 675 m².
Bedrijfswoning:
Ja.
Indeling:
13 hotelkamers en een 6-persoonsappartement, bedrijfswoning, groot parkeerterrein op eigen grond, waskamer, bijkeuken, spoelkeuken, bereidingskeuken, groot restaurant met circa 50 stoelen, sfeervolle bar. Er zit nog een ruime opslag bij van c.a. 50m².
Personeel:
Vrij van personeel
Terras:
Aan de achterzijde is een groot terras. Aan de voorzijde een inpandig terras met openslaande deuren naar het restaurant.
Parkeerterrein:
Er is plaats voor circa 10 auto’s op eigen terrein. Daarnaast is er voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving van het hotel.
Openingstijden:
De vergunning biedt de mogelijkheid op 365 dagen per jaar geopend te zijn.
Openbaar vervoer/ bereikbaarheid:
Dit hotel is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, per auto per fiets of wandelend. De Veerhaven naar het vasteland van Den Helder is op circa 5 minuten van dit prachtige object.
Brouwerij verplichtingen:
Bruikleen installatie.
Leveranciers verplichtingen:
Er zijn geen leveranciers verplichtingen.
Bijzonderheden:
Dit hotel is enkele jaren geleden volledig gerenoveerd en vernieuwd. Alle installaties de elektriciteit en een deel van de riolering alsmede alle kamers zijn grondig aangepakt, verbouwd en gerestyled.
Heeft u interesse in het Hotel met restaurant op Texel? Neem voor meer informatie contact op met ons kantoor op 072-509 0770 of via het contactformulier.
Soort:
Hotel/Pension/B&B, Restaurant/ Grandcafé
Provincie:
Noord-Holland
Plaats:
Den Hoorn, Texel
Prijs BOG:
€ 2.325.000,- k.k.
Perceeloppervlakte:
888 m2
Bedrijfsoppervlakte:
c.a. 675 m2
Bedrijfswoning:
Ja
Terras:
Ja
Speel automaten:
Nee
Brouwerijverplichting:
Nee
Datum van beschikbaarheid:
10 februari 2025